طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

eshop300

شرکت طراحی وبسایت در اردبیل,طراحی فروشگاه اینترنتی در اردبیل,

در عصر امروز یکی از مهمترین دغدغه برای فروشندگان محصولات، یافتن بازارهای جدید و مشتریان جدید می باشد.بازاریابی اینترنتی در عصر امروز بزرگترین راه حل برای تمامی فروشندگان در زمینه های مختلف است که با ویژگی های کم هزینه بودن داشتن آن و داشتن یک ویترین دائمی، فروشندگان را حتی از داشتن یک مکان فیزیکی بی نیاز مینماید.

تنها هزینه ی اصلی بازاریابی به روش اینترنتی داشتن یک وب سایت قدرتمند می باشد. اما این هزینه در صورتی جوابگو است که بصورت هدفمند و درست انجام شود.هدف در صورتی که تنها نمایش محصولات و خرید باشد، این وب سایت با شکست رو برو می شود. هدف اصلی باید آوردن کاربران و مشتریان به فروشگاه اینترنتی و سپس نمایش محصول برای آنها و فروش به آنها باشد.نتیجه اینکه باید هدف اصلی طراحی سایت فروشگاهی، بدست آوردن بازار اینترنتی فروش محصول از طریق بازاریابی اینترنتی از جمله گوگل و شبکه های اجتماعی و بنرهای تبلیغاتی  و سپس داشتن ویترین دائمی از محصولات و خدمات فروشگاه و فروش محصولات به آنهای باشد.شرکت داده نگاران یول رسانه با ارائه ی راهکارهای علمی حرفه ای و تجربی موفق بازاریابی از طریق اینترنت و  نیز طراحی اصولی و حرفه ای فروشگاه بر اساس نیاز شما و تجربیات خود، می تواند شما را در رسیدن به اهداف داشتن فروشگاه اینترنتی یاری رساند.

ویژگی اصلی فروشگاه اینترنتی در مرحله اول، استاندارد بودن برای سئو و گوگل و نتیجه اینکه آمدن کاربر به سایت و سپس نگه داشتن کاربر در سایت از طریق داشتن یک سیستم کامل فروشگاهی و خرید می باشد.

به طور خلاصه فروشگاهی اینترنتی موفق است که کاربران به آن بیایند و با اعتماد به سایت، از آن خرید نمایند.

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد    نمونه کار    ثبت سفارش

طراحی سایت خبری و پایگاه های خبرگزاری

news-webdesign-rasane

وبسایت های خبری و پایگاه های خبرگزاری با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند در بستری آسان و محکم اخبار و محتوای خود را انتشار دهند و این امر سبب بازدید بالا خواهد شد و در نتیجه توان درآمدزایی نیز بهمراه خواهد داشت .

یافتن بازدیدکنندگان بالا که لازمه ی آن داشتن یک سایت خبری حرفه ای ، استاندارد و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت خبری به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت خبری و خبرگزاری  با توجه به استانداردهای سئو (seo) و گوگل(google) طراحی شود، پایگاه خبری میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف هدفمند خود برسد. طراحی سایت خبری یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع فعالیت و سیاست خبری و توجه به علایق بازدیدکنندگان و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن پایگاه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک پایگاه خبری باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی بازدیدکنندگان به آن پایگاه خبری تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی سایت خبری را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

 

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد    نمونه کار    ثبت سفارش

طراحی سایت شرکتی و کارخانجات

web-design-datis

طراحی سایت,طراحی سایت در اردبیل

شرکت ها و کارخانجات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.

یافتن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای ، استاندارد و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی و کارخانجات به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو (seo) و گوگل(google) طراحی شود، شرکت یا کارخانه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

 

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد

  ارتباط و قبول سفارش در حال حاظر فقط از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام مقدور میباشد

   00905365119170 دفتر ترکیه (واتساپ)

   00989306009767  ایران(تلگرام)

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

اخبار شرکت