Hide Main content block

بـا مـا بیشـتـــــر آشنـــا بـشیــد...!

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی سایت داده نگاران یول رسانه میباشد. شرکت طراحی سایت در اردبیل,طراحی سایت در اردبیل,طراحی وبسایت در اردبیل,طراحی وب در اردبیل,شرکت طراحی وبسایت در اردبیل

شرکت داده نگاران آرتا یول رسانه جزو معدود شرکت هایی در ایران هست که بصورت کاملا تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می نمایید.هم اکنون این شرکت دارای چند زیر مجموعه می باشد که میتوان به هاست ایرانی (Host-Irani.ir) - یول پیامک (YooL-Payamak.ir) و جوملا ماکس (Joomlamax.ir) اشاره کرد.افتخار شرکت ما به رضایت مشتریانمون هست.

خوشحال میشویم شما نیز به جمع مشتریان موفق ما بپیوندید.

طـــراحـی سـایــت هنـــــر مـاسـت!

ما تمام نیازهای شما از یک طراحی وب سایت کامل را آماده نموده ایم

کافیست انتخاب نمایید!  Check sign.fw

طراحی سایت شرکتی و کارخانجات

web-design-datis

طراحی سایت,طراحی سایت در اردبیل

شرکت ها و کارخانجات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.

یافتن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای ، استاندارد و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی و کارخانجات به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو (seo) و گوگل(google) طراحی شود، شرکت یا کارخانه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

 

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

eshop300

شرکت طراحی وبسایت در اردبیل,طراحی فروشگاه اینترنتی در اردبیل,

در عصر امروز یکی از مهمترین دغدغه برای فروشندگان محصولات، یافتن بازارهای جدید و مشتریان جدید می باشد.بازاریابی اینترنتی در عصر امروز بزرگترین راه حل برای تمامی فروشندگان در زمینه های مختلف است که با ویژگی های کم هزینه بودن داشتن آن و داشتن یک ویترین دائمی، فروشندگان را حتی از داشتن یک مکان فیزیکی بی نیاز مینماید.

تنها هزینه ی اصلی بازاریابی به روش اینترنتی داشتن یک وب سایت قدرتمند می باشد. اما این هزینه در صورتی جوابگو است که بصورت هدفمند و درست انجام شود.هدف در صورتی که تنها نمایش محصولات و خرید باشد، این وب سایت با شکست رو برو می شود. هدف اصلی باید آوردن کاربران و مشتریان به فروشگاه اینترنتی و سپس نمایش محصول برای آنها و فروش به آنها باشد.نتیجه اینکه باید هدف اصلی طراحی سایت فروشگاهی، بدست آوردن بازار اینترنتی فروش محصول از طریق بازاریابی اینترنتی از جمله گوگل و شبکه های اجتماعی و بنرهای تبلیغاتی  و سپس داشتن ویترین دائمی از محصولات و خدمات فروشگاه و فروش محصولات به آنهای باشد.شرکت داده نگاران یول رسانه با ارائه ی راهکارهای علمی حرفه ای و تجربی موفق بازاریابی از طریق اینترنت و  نیز طراحی اصولی و حرفه ای فروشگاه بر اساس نیاز شما و تجربیات خود، می تواند شما را در رسیدن به اهداف داشتن فروشگاه اینترنتی یاری رساند.

ویژگی اصلی فروشگاه اینترنتی در مرحله اول، استاندارد بودن برای سئو و گوگل و نتیجه اینکه آمدن کاربر به سایت و سپس نگه داشتن کاربر در سایت از طریق داشتن یک سیستم کامل فروشگاهی و خرید می باشد.

به طور خلاصه فروشگاهی اینترنتی موفق است که کاربران به آن بیایند و با اعتماد به سایت، از آن خرید نمایند.

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد    نمونه کار    ثبت سفارش

طراحی سایت خبری و پایگاه های خبرگزاری

news-webdesign-rasane

وبسایت های خبری و پایگاه های خبرگزاری با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند در بستری آسان و محکم اخبار و محتوای خود را انتشار دهند و این امر سبب بازدید بالا خواهد شد و در نتیجه توان درآمدزایی نیز بهمراه خواهد داشت .

یافتن بازدیدکنندگان بالا که لازمه ی آن داشتن یک سایت خبری حرفه ای ، استاندارد و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت خبری به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت خبری و خبرگزاری  با توجه به استانداردهای سئو (seo) و گوگل(google) طراحی شود، پایگاه خبری میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف هدفمند خود برسد. طراحی سایت خبری یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع فعالیت و سیاست خبری و توجه به علایق بازدیدکنندگان و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن پایگاه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک پایگاه خبری باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی بازدیدکنندگان به آن پایگاه خبری تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی سایت خبری را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

 

 

 

لیست امکانات   تعرفه طراحی و شرایط قرارداد    نمونه کار    ثبت سفارش

طراحی سایت بازرگانی و تجارتی

طراحی سایت بازرگانی و تجارتی

طراحی سایت سازمانی و ادارات

طراحی سایت سازمانی و ادارات

طراحی سایت هتل و رزرواسیون

طراحی سایت هتل و رزرواسیون

طراحی سایت بیمارستان و کلینیک

طراحی سایت بیمارستان و کلینیک

چرا ما ؟ فرق ما با سایر شرکت ها در 6 فاکتور هست...

1- طراحی اختصاصی مطابق با استاندارد بین اللملی
در طراحی سایت ها و پورتال ها ، شرکت یول با بکارگیری از آخرین متدهای روز دنیا علاوه بر رعایت استانداردهای طراحی وب از لحاظ گرافیک و طراحی قالب ، حساسیت خاصی دارد و برای مشتریان 2 جلسه مشاوره حضوری برگزار کرده و بعد از جمع بندی های نهایی اقدام به طراحی قالب مطابق میل کارفرما میکند. در طراحی قالب ها استانداردهای بین الملی کاملا رعایت میشود و از این رو تمامی قالب روی فریم ورک قدرتمند بوتسترپ Bootsrap شرکت توئیتر طراحی می گردد که این امر باعث شکل گیری وبسایتی کارآمد و بهینه می شود.
2- نمایش سایت در موبایل و تبلت
شرکت یول مفتخر است که اعلام نمایید جزو 5 شرکت برتر ایران در زمینه طراحی وبسایت و پورتال بر روی پلت فرم های موبایل و تبلت میباشد.طراحی های وبسایت شرکت فناوری اطلاعات یول به گونه ای است که از مرور صفحات وب ، روی انواع موبایل و تبلت پشتیبانی می کند ، همراه با امکان مشاهده سریع صفحات ، با کمترین حد مصرف پهنای باند.
3- بهینه سازی برای نمایش در گوگل
شرکت یول علاوه بر طراحی وبسایت و پورتال کارفرما ، بهینه سازی سایت های طراحی شده مشتریان عزیز را نیز بصورت رایگان انجام میدهد و خود را متعهد میداند در این امر که تمامی سایت های طراحی شده توسط ما در رنک بالای موتورهای جستجو نظیر گوگل و یاهو قرار دارند.
4- امنیت فوق العاده
YooL CMS نرم افزاری سکیور است و همچنین ما وبسایت شما را در سرورهای اختصاصی خود شرکت میزبانی می کنیم که به یمن مانیتورینگ دائمی تیم امنیت خود ، همیشه نسبت به آخرین رخدادهای امنیتی در سطوح مختلف سیستم عامل ، وب سرور ، پایگاه داده و مرورگر ، با عکس العمل مناسب بروزرسانی و تقویت می شود.در طول 6 سال سابقه در زمینه طراحی وبسایت ،خوشبختانه هیچ گونه رخداد امنیتی برای مشتریان عزیزمان رخ نداده است.  
5- کاربر پسند بودن
سایت ها و پورتال های طراحی شده توسط شرکت یول ، دارای محیطی کاربرپسند بوده که این امر باعث سهولت در انجام امور سایت میگردد.طراحی پورتال ها به گونه اای میباشد که کارفرما بدون داشتن کمترین دانش وب ، میتواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن کار با پورتال را شروع کرده و اعمال تغییرات نمایید.
6- پشتیبانی و بروزرسانی نسخه های سایت
تیم پشتیبانی شرکت یول ، بصورت شیفتی و در تمام ساعات شبانه روز ، از طریق ایمیل و تیکت و در ساعات کاری از طریق تلفن ، پاسخ گوی مشکلات و سوالات احتمالی کاربران هستند تا لذت ارامش کار کردن باشرکتی مطمئن را به کاربر ایرانی بچشانند.شرکت یول در قرارداد های خود با مشتریان عزیز متعهد میگردد که از محتوای کلی سایت ها و پورتال های مشتریان بکاپ گیری منظم انجام داده تا در صورت بروز اشکال و خطا و یا گاها حذف قسمتی از سایت بصورت سحوی توسط کارفرما ، بکاپ گرفته شده را بصورت رایگان برگردانده تا سایت به حالت قبل از تغییرات برگردد.            

میزان تخصص ما در فاکتورهای مهم طراحی وب سایت

 

[skill width='WIDTH_SKILL' no_number="yes|no"] [skill_item title='گرافیک سایت' number='100'] [skill_item title='طراحی سایت مطابق با استاندارد w3 و html5' number='100'] [skill_item title='طراحی سایت واکنشگر ویژه نمایش در موبایل و تبلت' number='98'] [skill_item title='سئو - بهینه سازی سایت برای مشاهده در نتایج گوگل' number='95'] [skill_item title='پشتیبانی و توسعه و امنیت' number='100'] [/skill]
Check sign.fw  صحت آمـار بالا رو از مشتریـــان ما جویا شویــد...
  ارتباط و قبول سفارش در حال حاظر فقط از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام مقدور میباشد

   00905365119170 دفتر ترکیه (واتساپ)

   00989306009767  ایران(تلگرام)

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

اخبار شرکت